Zakres
działalności

Projektowanie architektoniczne.

Projektowanie branżowe: konstrukcji, instalacji wewnętrznych i zewnętrznych, drogowych.

Prace koordynacyjne i uzgodnienia we wszystkich fazach projektowania.

Wykonujemy analizy chłonności i studia programowo - przestrzenne.

Inwentaryzacje budowlane.

Nadzory autorskie na budowie.

Projektowanie wnętrz.

Posiadamy zespół doświadczonych współpracowników, konsultantów, rzeczoznawców i projektantów ze wszystkich branż budowlanych. Wykonujemy kompletne projekty, począwszy od koncepcji, przez projekt architektoniczno-budowlany wraz z uzgodnieniami, projekt przetargowy, wykonawczy, a na nadzorach autorskich kończąc.

Dlaczego
warto z nami
współpracować?

Wieloletnia praca w zawodzie wyrobiła w nas umiejętność precyzyjnego trafiania w oczekiwania Inwestora, które bywają często wyśrubowane i sprzeczne.

Siłą ,,QbiQ,, jest połączenie wiedzy i doświadczenia projektantów z pasją tworzenia i poszukiwania nowych rozwiązań, do każdego zadania podchodzimy indywidualnie.

Naszym wrogiem rutyna projektowa; projektowanie niezmiennie sprawia nam wielką frajdę a to gwarantuje nasze pełne zaangażowanie w dane przedsięwzięcie.

Olbrzymi nacisk kładziemy na jakość naszego produktu w rozumieniu nie tylko dokumentacji ale końcowej realizacji.

Doświadczenie nauczyło nas, że ogromnie istotnym warunkiem dobrej współpracy z Inwestorem jest terminowość, posiadamy umiejętność rozłożenia sił i planowania w czasie.

Jesteśmy profesjonalistami - każdy nasz projekt to dobór najlepszych rozwiązań, połaczenie prostoty, czystości formy i ekonomiki budynku.

Close Menu